Happy Radio Koszalin i Słupsk!

08 marca 2014r. | Drukuj

Radiowcy z koszalińskiej i słupskiej rozgłośni publicznej też są Happy i dołączyli do grona osób, które na całym świecie tworzą własne klipy z muzyką Pharrella Williamsa. Jak im poszło? Zobacz sam!

[youtube_sc url=http://youtu.be/9IJPMm0r2-Q]

– Jesteśmy pierwszym medium publicznym, które wzięło udział w tej światowej zabawie, czyli nagrywaniu własnych klipów do utworu „Happy” Pharrella Williamsa – mówi Piotr Ostrowski, prezes koszalińskiej rozgłośni. – Film nagrywaliśmy dwa dni, pracując własnymi siłami i świetnie się przy tym bawiąc. W nagraniu brała także udział ekipa  Radia Słupsk. Przy okazji pokazujemy Radio Koszalin od kulis i mam nadzieję, że to się spodoba naszym odbiorcom. Dla radiowców zaś będzie to fajna pamiątka – dodaje.

Choreografię w klipie przygotował Dawid Kisiel, nagranie zrealizowali Wiktor Kramski i Adam Iwaszkiewicz, a nad całością projektu czuwał Dział Marketingu i Reklamy Radia Koszalin.

Swoją wersję piosenki Pharrella Williamsa nagrali już mieszkańcy Trójmiasta, Krakowa, Poznania, Warszawy, klip powstaje także w Słupsku. Oryginalny teledysk ukazał się na YouTube pod koniec 2013 roku i został już obejrzany ponad 100 milionów razy.


Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz