VENDETTA ala KOBIETTA

06 marca 2014r. | Drukuj

W niedzielę 9 marca 2014 o godz. 18.00 zapraszamy do Teatru Rondo na spektakl kabaretowy dla kobiet i nie tylko. Teatr Władca Lalek zaprezentuje przedstawienie „VENDETTA ala KOBIETTA” w wykonaniu Urszuli Szydlik-Zielonki i Ilony Zaremby.

fot. mat. prasowy

fot. mat. prasowy

Przedstawienie, wyreżyserowane przez Urszulę Szydlik-Zielonkę z muzyką Przemysława Sysojew- Osińskiego, powstało w oparciu o znane i lubiane teksty satyryczne Magdaleny Samozwaniec i Tadeusza Boya-Żeleńskiego. To barwna opowieść, z przymrużeniem oka traktująca tematy małżeńskie i pozamałżeńskie. Wypełniona skeczami z wyraziście zarysowanymi postaciami, pikantnymi monologi i piosenkami, w znakomitych jazzowych aranżacjach Sysojewa-Osińskiego.

„VENDETTA ala KOBIETTA” to przedstawienie ujmujące lekkością i swobodą, wprowadzi widzów w klimat przedwojennego kabaretu, rozśmieszy i w czarujący sposób pokaże rozwiązania odwiecznych problemów damsko-męskich.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia przed spektaklem.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaSłupsk
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz