W wypadku zginęła 4-letnia dziewczynka

19 lutego 2014r. | Drukuj

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj na drodze nr 210 pomiędzy Motarzynem, a Budowem. W wyniku uderzenia fiata punto w przydrożne drzewo , śmierć na miejscu poniosła 4 letnia dziewczynka. Kierująca samochodem, 28- letnia kobieta przewieziona została do szpitala w Bytowie gdzie pozostaje na obserwacji.

fot. sxc.hu

fot. sxc.hu

W związku ze zmieniająca się porą roku i warunkami atmosferycznymi funkcjonariusze apelują do kierowców aby zachowali rozsądek i szczególną ostrożność stosując się do przepisów ruchu drogowego.

Po otrzymaniu informacji o wypadku w drogowym pomiędzy Budowem, a Motarzynem dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Słupsku natychmiast skierował tam policjantów i służby ratownicze. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń śledczych, kierująca fiatem punto na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na lewe pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo.

– W wyniku tego zderzenia znajdująca się w samochodzie 4-letnia dziewczynka poniosła śmierć na miejscu. Kierująca fiatem, 28-letnia mieszkanka powiatu bytowskiego doznała jedynie ogólnych – niegroźnych dla życia i zdrowia obrażeń. Nadal przebywa na obserwacji w szpitalu w Bytowie – mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej Policji.

Policjanci pracując na miejscu wypadku przeprowadzili oględziny miejsca i zabezpieczali ślady kryminalistyczne. Na tym odcinku przez kilka godzin wstrzymano ruch pojazdów. Policjanci kierowali podróżnych objazdami przez okoliczne miejscowości .


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz