Słupska Policja poszukuje sprawcy przestępstwa na tle seksualnym

13 grudnia 2013r. | Drukuj

Słupscy policjanci apelują do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na zdjęciach. Mężczyzna ten podejrzany jest o dokonanie przestępstwa innej czynności seksualnej. Prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym słupskiej Komendy Miejskiej pod nr tel. 0-59-848-03-38 oraz 997 i 112. Policja Zapewnia dyskrecje i anonimowość otrzymanych informacji.

fot. Policja

fot. Policja

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej w Słupsku prowadzą postępowanie w sprawie przestępstwa „doprowadzenia do innej czynności seksualnej”. Do tego zdarzenia doszło w dniu 11 października 2013 roku około godziny 13.30 w rejonie ulicy Rybackiej w Słupsku. Śledczy ustalili, że mężczyzna, którego wizerunek znajduje się na zamieszczonych zdjęciach może mieć związek z tym przestępstwem. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji ustalono także rysopis sprawcy:

wiek około 28 -30 lat, 170 cm wzrostu, włosy ciemne-krótkie z charakterystycznymi zakolami na głowie, średniej budowy ciała ubrany w ciemnozielona kurtkę z lampasami na rękawach. Mężczyzna poruszał się w charakterystyczny sposób, stawiając długie kroki, był przygarbiony.

fot. Policja

fot. Policja

W związku z publikacją wizerunku podejrzanego mężczyzny Policja informuje,  iż nie ma podstaw do typowania jego z innymi podobnymi sprawami mającymi miejsce w ostatnim czasie w Słupsku.

Apelujemy do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na zdjęciach, o kontakt telefoniczny z wydziałem kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Słupsku (ul. Al. 3 go maja 1) lub z inną, najbliższą jednostką Policji. Można też dzwonić pod numery: 0-59-848-03-38 albo 997 i 112.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz