Wystawa malarstwa Anny Baryły

22 listopada 2013r. | Drukuj

Klub Plastyka im. Stefa Morawskiego Słupskiego Ośrodka Kultury zaprasza 21 listopada o godz. 18.00 do podziemi Zamku Książąt Pomorskich (Restauracja „Anna de Croy”) na wernisaż malarstwa Anny Baryły.

mat. prasowy

mat. prasowy

Pani Anna jest absolwentką wydziału Architektury i Wystaw na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Wystawa prezentowana w Słupsku jest pierwszą indywidualną prezentacją prac autorki, wcześniej obrazy Anny Baryły pokazywane były na ekspozycjach zbiorowych.

Wystawa „Malarstwo” nie jest podporządkowana jednemu tematowi lub technice. Autorka przedstawia na niej w większości własne inspiracje i fascynacje malarskie, wyrażane w najróżniejszych technikach od olejnej po akrylowe akwarele. Często eksperymentuje łącząc tradycyjne elementy w nowy, zaskakujący sposób. Unika wielkiego formatu, zmierzając raczej w formy małe, skupione na wewnętrznych relacjach barw i świateł.

Wystawę można będzie oglądać do 7 stycznia 2014. Wstęp wolny.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaSłupsk
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz