Zumba w SOKu do końca roku

24 września 2013r. | Drukuj

Już w najbliższą niedzielę 29 września o godz. 17.00 zapraszamy do SOKu na kolejne warsztaty Zumby. Dodatkowo Słupski Ośrodek Kultury informuje, że odpowiadając na żywiołowe zainteresowania mieszkańców naszego miasta, do końca roku organizował będzie regularne zajęcia Zumby.

fot. alejakobiet.pl

fot. alejakobiet.pl

Zumba to niezwykle popularne połączenie elementów tańców latynoamerykańskich oraz fitnessu. Taka kombinacja gwarantuje znakomitą zabawę oraz możliwość uczestnictwa osobom o różnym stopniu przygotowania sportowego oraz będących w dowolnej grupie wiekowej. Zajęcia Zumby wykorzystują intuicyjną zdolność do przetwarzania muzyki w ruch, dzięki czemu nie wymagają żmudnej nauki przygotowawczej, nie są nużące, a gwarantują znakomite efekty dla zdrowia fizycznego jak i psychicznego.

Dla wszystkich, którzy poznali już uroki Zumby oraz dla wszystkich, którzy chcieli by je poznać podajemy terminarz na najbliższe miesiące. Ponadto już teraz zapraszamy do przygotowania się na specjalną „halloweenową” edycję.

Najbliższe warsztaty:

  • Niedziela 29 września godz. 17.00
  • Niedziela 13 października godz. 17.00
  • Sobota 26 października godz. 17.00
  • Czwartek 31 października „Zumbowy Maraton Halloweenowy” od 18.00 do 20.00
  • Niedziela 10 listopada godz. 17.00
  • Niedziela 24 listopada godz. 17.00

Wstęp na zajęcia wynosi 15 zł. Mama lub Tata, przyprowadzający swoją pociechę zapłaci za nią jedynie 5 zł. Przypominamy o zabraniu sportowego stroju i obuwia oraz butelki wody. Zapisy i informacje szczegółowe: (59) 845-64-41 lub 796-570-627.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaSłupsk
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz