PO w Słupsku ma swojego nowego szefa

17 września 2013r. | Drukuj

Słupska Platforma Obywatelska wybrała swojego nowego przewodniczącego, został nim Marcin Dadel.

Marcin Dadel z prawej / fot. GK

Marcin Dadel z prawej / fot. GK

W sobotę odbyło się zebranie wyborcze członków słupskiej PO. Marcin Dadel był jedynym kandydatem na stanowisko szefa partii. Za kandydaturą Marcina Dadela opowiedziała się większość ugrupowania. Przeciwko było jedynie 5 osób.

Nowy przewodniczący nie chciał zdradzić swoich planów odnośnie funkcjonowania partii w Słupsku. Zdradził nam tylko, że w najbliższym czasie członkowie słupskiej PO rozpoczną rozmowy z mieszkańcami swoich osiedli, aby przekonać ich do udziału w referendum, które odbędzie się 27 października.

Marcin Dadel jest słupszczaninem, kierował Centrum Inicjatyw Obywatelskich, teraz pracuje w  Kancelarii Prezydenta RP, jest żonaty i ma dwoje dzieci.

Ale na tym nie koniec partyjnych wyborów w Słupsku. Już na początku października odbędzie się Zjazd Delegatów na którym delegaci będą wybierać szefa powiatu PO, który będzie miał największy wpływ na prowadzoną politykę partii w  Powiecie Słupskim.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz