Zatrzymany przez policjantów kłusownik

28 sierpnia 2013r. | Drukuj

Policjanci z Komisariatu II w Słupsku zatrzymali 57 letniego mieszkańca gminny Słupsk. Śledczy na jego posesji zabezpieczyli nielegalnie upolowane mięso sarny i narzędzia służące do kłusownictwa. Zatrzymanemu grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. archiwum

fot. archiwum

Do policjantów z komisariatu II w Słupsku zaczęły docierać informacje o kłusownikach zakładających wnyki na zwierzynę leśną w gminie Słupsk. Śledczy zajmując się tą sprawą natrafili na trop mężczyzny, który mógł mieć związek z tym procederem. W miniony piątek kryminalni weszli na teren obserwowanej posesji. Tam w trakcie przeszukania odnaleziono narzędzia służące do kłusownictwa-wnyki oraz nielegalnie upolowaną tuszę sarny. Mięso było już po porcjowane i ukryte w lodówce. Zatrzymany 57- letni właściciel posesji, jak ustalili policjanci był już wcześniej aresztowany i karany za kłusownictwo. Podczas przeszukania, mężczyzna wskazał policjantom sześć miejsc gdzie w lesie założył kolejne wnyki. Zabezpieczone przez policjantów narzędzia będą teraz stanowiły dowód w sprawie przed sądem. Za kłusownictwo oraz posiadanie narzędzi do kłusownictwa zatrzymanemu 57- latkowi grozi kara nawet do lat 5 pozbawienia wolności.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz