Kradzieże sklepowe – dwie kobiety zatrzymane w Słupsku

14 sierpnia 2013r. | Drukuj

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkankom województwa zachodniopomorskiego, zatrzymanym wczoraj za kradzież odzieży wartości ponad 1 tyś. złotych w jednym z miejscowych hipermarketów. Podczas przeszukania mieszkań, śledczy odnaleźli w nich kilkadziesiąt sztuk innej-także skradzionej odzieży jeszcze z metkami. Funkcjonariusze ustalają teraz jej wartość, pochodzenie ale także czy zatrzymane kobiety mogły mieć związek z innymi podobnymi przestępstwami na terenie powiatu słupskiego.

fot. policja

fot. policja

Dyżurny słupskiej Policji otrzymał zgłoszenie od pracowników ochrony jednego z miejscowych hipermarketów o ujęciu dwóch osób podejrzewanych o kradzież. Policjanci, którzy przybyli na miejsce ustalili, że zatrzymane 29- letnie mieszkanki województwa zachodniopomorskiego, w podręcznych torbach ukryły skradzioną wcześniej odzież wartości ponad 1 tysiąca złotych. W trakcie zatrzymania okazało się także, że kobiety przyjechały do słupska samochodem, który zaparkowany jest przed sklepem. Wewnątrz pojazdu funkcjonariusze odnaleźli kilkadziesiąt sztuk odzieży ( koszulek bielizny, garderoby damskiej) wszystkie z metkami sklepu. Podczas przeszukania w mieszkaniach zatrzymanych kryminalni z Koszalina odnaleźli także kilkadziesiąt sztuk markowej odzieży z metkami różnych firm. Jak wynika z ustaleń śledczych, ona także jest kradziona. Łączna wartość zabezpieczonej odzieży szacowana jest wstępnie na co najmniej 4 tysiące złotych. Teraz funkcjonariusze ustalać będą kiedy i gdzie zatrzymane kobiety dokonywały podobnych przestępstw. 29 latki zostaną dzisiaj przesłuchane i usłyszą zarzuty kradzieży, za które kodeks karny przewiduje nawet do 5 lat więzienia .


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz