Tłumy kibiców na meczu Lechia Gdańsk – FC Barcelona

29 lipca 2013r. | Drukuj

 Mimo zmiany terminu zainteresowanie meczem Lechia Gdańsk – FC Barcelona wcale nie spadło. Sprzedano już ponad 30 tysięcy miejsc. Tylko 10 procent biletów zwrócono.

Fot GK

Fot GK

Mimo zmiany terminu meczu z 20 na 30 lipca, na stadion PGE Arena wybierają się tłumy kibiców.  Nieoficjalnie wiadomo, że wrócono tylko około 10 procent biletów. Do 20 lipca, czyli pierwotnego terminu tzw. super meczu Lechia Gdańsk – FC Barcelona, organizatorzy sprzedali ok. 32 tysiące biletów. Czyli zwrócono nieco ponad trzy tysiące wejściówek. Bilety te trafiły ponownie do sprzedaży, a chętnych nadal nie brakuje. Kibice sa pewni, że Barcelona przyjedzie do Gdańska na mecz towarzyski w najsilniejszym składzie – z Leo Messim na czele. Zapowiada się więc prawdziwy piłkarski  hit. 20 lipca kibice byli bardzo rozczarowani rezygnacją Barcelony z przyjazdu do Gdańska, ale tłumnie przybyli zwiedzać stadion. Kataloński klub wycofał się z meczu, ponieważ trener drużyny chory na nowotwór zrezygnował z prowadzenia zespołu. Po kilku dniach negocjacji Hiszpanie zdecydowali, że jednak przylecą na mecz do Gdańska.

Fot. GK

Fot. GK


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz