Śmieciowy problem przez nową ustawę. Brakuje pojemników

04 lipca 2013r. | Drukuj

Mieszkańcy Słupska nie mają gdzie wyrzucać śmieci. Problemem jest brak pojemników. Choć Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, które będzie wywozić z miasta nieczystości, tymczasowo zaopatruje mieszkańców w worki do segregacji odpadów. Osoby, które śmieci nie segregują nie mają co z nimi zrobić. 

Fot. GK

Fot. GK

Firmy, które przegrały przetarg na wywożenie z miasta odpadów 30 czerwca zabrały swoje pojemniki na śmieci. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, które wygrało przetarg  na wywóz nieczystości nie zdążyło jeszcze rozstawić swoich pojemników. Problem w tym, że nowych kubłów na śmieci nie ma nawet w magazynie.

Pojemniki powinny się pojawić najwcześniej dopiero w przyszłym. Osoby, które chciałyby na własną rękę kupić pojemniki na śmieci też nie mają na to szans. Kubły zniknęły bowiem ze wszystkich specjalistycznych  marketów.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz