Działacze Prawa i Sprawiedliwości okupują szpitalny parking

20 czerwca 2013r. | Drukuj

Działacze Prawa i Sprawiedliwości ze Słupska rozpoczęli okupację parkingów przed Szpitalem Wojewódzkim w Słupsku. Protestujący sprzeciwiają pomysłowi wprowadzenia płatnego parkingu przez szpitalem i przychodniami. Zdaniem działaczy PiS-u płatne parkingi to pierwszy krok do płatnej służby zdrowia.

fot. archiwum

fot. archiwum

Mimo, że w pikiecie na parkingu przez Szpitalem Wojewódzkim w Słupsku uczestniczyła zaledwie garstka działaczy Prawa i Sprawiedliwości, protestujący w ciągu zaledwie dwóch godzin zebrali kilkaset podpisów poparcia. Działacze PiS-u sprzeciwiają się pomysłowi wprowadzenie opłat za parkowanie przed szpitalem i przychodniami.

Płatny parking miał rozwiązać problem braku miejsc dla samochodów. Zdaniem pracowników szpitala miejsca parkingowe przeznaczone dla pacjentów i ich rodzin zajmują w dużej części   samochody mieszkańców okolicznych bloków, którym wygodnie jest stawiać auta na  dużym monitorowanym parkingu. Ostateczna decyzja w sprawie wprowadzenia opłat za parkowanie ma zapaść we wrześniu. Do tego czasu będzie  też trwać okupacja parkingu przed szpitalem i zbieranie podpisów poparcia od osób sprzeciwiających się wprowadzeniu opłat.


Opublikowano w: PublicystykaSłupskWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz