Kradli aż wpadli. Dwaj gdynianie zatrzymani w Słupsku

14 marca 2013r. | Drukuj

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom Gdyni, zatrzymanym w Słupsku za kradzieże sklepowe artykułów spożywczych i kosmetyków. Wartość skradzionych produktów wyceniono na ponad 800 złotych. Policjanci ustalili już, że zatrzymani mężczyźni mają związek z co najmniej 7 podobnymi kradzieżami na terenie Słupska.

fot. archiwum

fot. archiwum

Policjanci ze Słupska wezwani zostali na interwencję do jednego z miejscowych sklepów spożywczych. Ochrona tego marketu zauważyła dwóch klientów, wobec których były podejrzenia, że dokonują kradzieży. Jak się później okazało dwaj mieszkańcy Gdyni w wieku 26 i 24 lata, ukradli z tego sklepu artykuły spożywcze o wartości przekraczającej 250 złotych. Policjanci, przed sklepem zabezpieczyli także samochód, którym poruszali się sprawcy. W tym pojeździe także znajdowały się skradzione wcześniej artykuły spożywczo – przemysłowe o wartości ponad 600 złotych. W trakcie przesłuchania zatrzymanych mężczyzn śledczy potwierdzili, że gdynianie tego samego dnia odwiedzili i okradli 6 innych sklepów na terenie Słupska. W związku z tym, funkcjonariusze ustalać teraz będą czy zatrzymani sprawcy mają związek z innymi podobnymi kradzieżami. Niewykluczone, że w procederze tym uczestniczyły też inne osoby z bliskiego środowiska zatrzymanych gdynian. Za kradzieże grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz