Kiermasz wielkanocny w Muzeum Pomorza Środkowego

13 marca 2013r. | Drukuj

Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku zaprasza w sobotę i niedzielę 16 i 17 marca w godz. 10.00 – 15.00 na wielkanocny kiermasz. Wszystkich zmarzniętych i spragnionych wiosny zapraszamy do wnętrz zamkowych, które już w ten weekend zazielenią się wielkanocną radością!

Fot. MPŚ

Fot. MPŚ

Muzealny Kiermasz Wielkanocny już od wielu lat cieszy się popularnością wśród słupszczan. Każdy, kto chce pomóc wielkanocnemu zajączkowi może tu kupić ręcznie wykonane drobiazgi – od dzierganych na szydełku kurczaczków po unikalną, autorską biżuterię. Wiosenną atmosferę przyniosą do domu pomysłowe ozdoby i stroiki, a także tradycyjnie haftowane obrusy. Gwarantujemy każdemu, że na kiermaszu znajdzie coś unikalnego, niepowtarzalnego, modnego, ekologicznego i bez metki „Made in China”. Zapowiedzieli się też  goście z Wilna, którzy mają przyjechać na kiermasz z tradycyjnymi potrawami – jeśli tylko Dziadek Mróz pozwoli im bezpiecznie dotrzeć.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz