Otwarta scena SOK – zaprezentują się utalentowani wokaliści

28 lutego 2013r. | Drukuj

W niedzielę 3 marca o godz. 17:00 rozpoczyna się kolejna edycja Otwartej Sceny SOK. Na scenie Słupskiego Ośrodka Kultury zaprezentują się utalentowani soliści (wokaliści i instrumentaliści), którzy właśnie rozpoczynają lub chcą rozpocząć karierę muzyczną.

fot. sok.slupsk.pl

fot. sok.slupsk.pl

Instruktorzy Pracowni Muzycznej ciągle przyjmują zgłoszenia na niedzielny występ. Uczestnicy mogą liczyć na profesjonalną obsługę występu oraz stałą publiczność Otwartej Sceny SOK. Dodatkowo wykonawcy nie ponoszą żadnych opłat związanych z występem.

Przypominamy, że uczestnicy Otwartej Sceny nie są oceniani przez jury. Sam na sam z publicznością mogą zapomnieć o stresie i skupić się na występie. Zdobyć doświadczenie, jakże potrzebne na początku kariery muzycznej.

Uczestnicy mogą zgłaszać się pod adresem e-mail: [email protected] lub pod numerem telefonu (59) 8481598. Wcześniejszy kontakt jest obowiązkowy w związku z ustaleniem warunków technicznych występu.

Bilet wstępu: darmowy dla wykonawców dla publiczności 5 zł.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaSłupsk
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz