Katastrofa budowlana w Słupsku. Nikt nie ucierpiał

01 lutego 2013r. | Drukuj

W Słupsku zawalił się fragment ściany szczytowej budynku mieszkalnego, w którym przebywały trzy osoby. Szczęśliwie żaden z  mieszkańców nie ucierpiał.

Fot. GK

Fot. GK

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem. Słupska straż pożarna otrzymała zgłoszenie od mieszkańców ulicy Lelewela 13, że zawaliła się ściana szczytowa jednego z budynków.

Fot. GK

Fot. GK

– Odpadła jedna ze ścian, zbudowana dwuwarstwowo – tłumaczy jeden z mieszkańców ulicy. W szeregowym budynku mieszkały trzy osoby, ale żadna nie ucierpiała. Wiadomo już, że budynek trzeba ewakuować, a lokatorzy otrzymają pomoc od miasta. – Na razie nie wiemy co z nami będzie, czy w ogóle będziemy mogli wrócić do domu, a noc mamy spędzić w domu interwencji kryzysowej – mówi mieszkanka domu.

Teren wokół zabezpieczyła straż gminna oraz policja. Ulica Lelewela jeszcze w piątek po południu była zamknięta dla ruchu. Budynek jest prywatną własnością. Został zbudowany w latach 70-tych.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz