Policjanci zatrzymali przestępcę internetowego. Szukali go 2 lata

29 grudnia 2012r. | Drukuj

24-letni mieszkaniec Słupska, poszukiwany przez sąd za przestępstwa internetowe, został zatrzymany przez kryminalnych w Słupsku. W mieszkaniu, gdzie ukrywał się mężczyzna,  policjanci zabezpieczyli sprzęt komputerowy, telefony komórkowe i karty sim, służące do popełniania kolejnych oszustw.

Policjanci ustalili, że na terenie Słupska ukrywa się 24-letni mieszkaniec miasta, poszukiwany od 2 lat przez sąd. Mężczyzna, jak ustalili śledczy, w 2010 roku został skazany za liczne przestępstwa internetowe na karę 2 lat pozbawienia wolności. Policjantom udało się ustalić adres zamieszkania oszusta. Potwierdziły się wcześniejsze informacje, że  mężczyzna, nadal za pomocą Internetu, nie wychodząc z domu, oszukuje ludzi.

fot. policja

fot. policja

Gdy kryminalni zapukali do mieszkania w centrum Słupska, w którym przebywał oszust, ten usiłował zatrzeć ślady swojej nielegalnej działalności. Zaczął wyrzucać przez okno posiadany w domu sprzęt komputerowy, następnie próbował uciekać przez balkon. Policjanci przewidzieli, że mężczyzna może wybrać taką drogę ucieczki – za blokiem skutecznie go obezwładnili i zatrzymali. Przestępca został przekazany do aresztu śledczego. Odbędzie zasądzoną karę 2 lat pozbawienia wolności. Odpowie również za kolejne popełnione przestępstwa. Grozi mu do 8 lat wiezienia .


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz