Kto zostanie zastępcą prezydenta Słupska? Niebawem się dowiemy

21 grudnia 2012r. | Drukuj

W najbliższych dniach prezydent Słupska Maciej Kobyliński ogłosi, kto zostanie jego zastępcą. O stanowisko ubiegało się aż 55 chętnych ze Słupska, okolic i innych części Polski.

www.slupsk.pl

www.slupsk.pl

W słupskim ratuszu trwają rozmowy rekrutacyjne z osobami ubiegającymi się o stanowisko zastępcy prezydenta Słupska. Zgłosiło się 55 osób, spośród których prawie połowa zakwalifikowała się do dalszego etapu rekrutacji. Od kilku dni prezydent Maciej Kobyliński (SLD) spotyka się z kandydatami. O oferowane stanowisko ubiegają się samorządowcy, byli pracownicy administracji państwowej, menedżerowie oraz specjaliści z różnych dziedzin. Prezydent chce jak najszybciej ogłosić swoją decyzję. Najpóźniej do końca roku nowy zastępca prezydenta na pewno będzie już wybrany.

Konkurs na stanowisko wiceprezydenta ogłoszono po tym, jak z funkcji drugiego zastępcy zrezygnował Krzysztof Sikorski (PO).


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz