Zatrzymani trzej włamywacze. Ukradli nawet papugę

18 grudnia 2012r. | Drukuj

Policjanci z Chojnic zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o czternaście włamań. Najmłodszy z przestępców jest nieletni. O losie szesnastolatka zdecyduje Sędzia Rodzinny.

Jak ustalili policjanci, trzej chojniczanie kradli na terenie miasta od maja do grudnia 2012 r. Interesowały ich głównie obiekty handlowo – usługowe. Włamywali się do sklepów i lokali gastronomicznych, skąd kradli sprzęt RTV, alkohol, papierosy i pieniądze. Ich łupem stała się nawet papuga. Zwierzę skradzione ze sklepu zoologicznego razem z klatką, funkcjonariusze znaleźli w mieszkaniu jednego ze sprawców. Papugę nimfę, telewizor, wieżę stereofoniczną, telefon komórkowy i inne przedmioty kryminalni zwrócili właścicielom.

fot. policja

fot. policja

Włamywacze wyrządzili straty na sumę ponad dziesięciu tysięcy złotych. Dwaj mężczyźni (18-, 19- letni) mogą trafić do więzienia na 10 lat. O losie szesnastolatka zdecyduje Sędzia Rodzinny.


Opublikowano w: ChojniceWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz