Lęborski patriotyzm we wspólnym śpiewaniu

23 października 2012r. | Drukuj

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na trzecie lęborskie Wspólne Śpiewania Pieśni Patriotycznych z okazji Święta Niepodległości. Impreza jest jedną z nielicznych okazji do wspólnego przypomnienia sobie starych polskich piosenek i pieśni patriotycznych.

fot. archiwum

– Zapraszamy szczególnie rodziny wraz z dziećmi – mówi Paweł Piwka, dyrektor LCK „Fregata”.  – Poprzednie dwie edycje wspólnego śpiewania cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, więc i w tym roku liczymy na to, że lęborczanie będą chcieli razem pobawić się śpiewając.

Imprezie będzie towarzyszyła aukcja prac wykonanych przez podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy „Lwiątko”. Teksty pieśni zapewniają organizatorzy. Do wspólnego śpiewu akompaniował będzie dr Tadeusz Formela, wykładowca Akademii Muzycznej w Gdańsku. Impreza odbędzie się w niedzielę 11 listopada w Sali Kinowej LCK „Fregata”. Początek o godzinie 13.30.

Dzień wcześniej, w sobotę 10 listopada, Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na koncert Orkiestry Dętej „Ziemia Lęborska”. Koncert odbędzie się w sali kinowej przy ulicy Gdańskiej 12. Początek o godzinie 17:00. Wstęp wolny.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz