Pobili go i okradli w centrum miasta

16 października 2012r. | Drukuj

Policjanci ze Słupska zatrzymali trzech mężczyzn, którzy w centrum miasta pobili i okradli wracającego z pracy słupszczanina.

www.slupsk.policja.gov.pl

Patrol policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zauważył w centrum miasta potrzebującego pomocy mężczyznę. Jak się okazało 29-latek wracając z pracy został napadnięty przez trzech nieznanych mu młodych mężczyzn. Sprawcy pobili go i ukradli siatkę z zakupami. Informację o rozboju natychmiast przekazano innym patrolom. Po kilku minutach mężczyźni zostali zatrzymani. Dwaj z nich to słupszczanie w wieku 23 i 29 lat, natomiast trzecim okazał się 16 – latek, który dzień wcześniej uciekł z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Ustce.

Dwójka z zatrzymanych trafiła do policyjnego aresztu, zaś nieletni spędził noc w izbie dziecka. Wczoraj cała trójka została przesłuchana i usłyszała zarzuty rozboju. Za popełnienie tego rodzaju przestępstwa grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie nieletniego zadecyduje sąd rodzinny.


Opublikowano w: PublicystykaSłupskWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz