Płyta Shakiry została nagrana w Radiu Gdańsk

25 czerwca 2012r. | Drukuj

Znana kolumbijska piosenkarka, narzeczona hiszpańskiego piłkarza Gerarda Pique swój czas spędzony w Polsce podczas Euro 2012 wykorzystała pracując. Shakira swoją nową płytę, która ma być w sprzedaży jeszcze w tym roku, nagrała w studio Radia Gdańsk.

fot. Shakira z bratem w Polsce/www.facebook.pl

Informacja o Radiu Gdańsk i nagrywanej w nim nowej płycie Shakiry obiegła już całą Polskę i świat. Shakira przyjechała do Polski na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej aby kibicować swojemu narzeczonemu, piłkarzowi hiszpańskiej reprezentacji Pique. W tym czasie przez prawie tydzień przebywała w studiu nagraniowym Radia Gdańsk, gdzie nagrywała utwory do swojej najnowszej płyty. Radio Gdańsk poinformowało o fakcie po nagraniach – Radio Gdańsk do tej pory nie chwaliło się tym faktem, bo na czas obecności Shakiry u nas, obiecaliśmy artystce całkowitą dyskrecję.

Obietnicy dotrzymaliśmy – informuje redakcja Radia. – Shakira wybrała nasze radio i Studio Koncertowe im. Janusza Hajduna. Mamy w nim najlepszy w Polsce północnej sprzęt nagrywający. Konsoleta legendarnej marki SSL, gwarantuje charakterystyczne i bardzo poszukiwane brytyjskie brzmienie. – wyjaśnia inżynier dźwieku Tomasz Cybula z Radia Gdańsk. W tym tygodniu na antenie Radia Gdańsk do wygrania jest płyta Shakiry z jej podpisem.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz