Fot. skiba.blog.pl

Krzysztof Skiba, gdański muzyk i showman stracił pracę w Radiu Gdańsk. Sam twierdzi, że chodziło o dobór piosenek w audycji. Nieoficjalnie wiadomo, że rozgłośnia tnie koszty i zwalnia dziennikarzy.

Fot. skiba.blog.pl
Fot. skiba.blog.pl

Krzysztof Skiba, lider zespołu Big Cyc, prowadził we wtorki poranną audycję „Skiba z masłem”. W miniony wtorek usłyszał jednak od prezesa Radia Gdańsk, że to jego ostatni występ w roli prowadzącego. Podobno poszło o piosenkę kabaretu Figo Fagot „O Boże, Bożenko”, w której pojawia się wulgaryzm. Skiba sam dobiera utwory muzyczne w swojej audycji, więc trafił na dywanik prezesa Lecha Parella. Ten podziękował artyście za współpracę, ale powód rozstania owiany jest tajemnicą. Prezes Radia Gdańsk, zapowiedział, że nie będzie komentował sprawy zwolnień w rozgłośni. „Spółka dąży do poprawienia kondycji finansowej i dostosowania jej stanu do sytuacji na rynku mediów” – powiedział Gazecie Trójmiasto. Popularny showman prowadził audycję w publicznym radiu od prawie roku. – Wykończyła mnie „Bożenka” – krótko i humorystycznie skomentował zwolnienie z radia Krzysztof Skiba.

3 KOMENTARZE

  1. Moim zdaniem, to jest nadinterpretacja K. Skiby. Jego program był już nudny i najzwyczajniej kiedyś musiał zejść. Zamiast biadolić jak mała dziewczynka, Skiba powinien poszukać innej pracy i zaproponować coś ciekawego, a nie nudy…

  2. No nieee. Skiba może jest rubaszny, by nie rzec prosty, ale na pewno nie jest nudny. Audycje miał fajne, niesztampowe. Szkoda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.