Załóż szpilki i wygraj 1500 zł

13 czerwca 2012r. | Drukuj

Panie posiadające zdolność szybkiego biegania na obcasach będą mogły spróbować swoich sił w biegu po bony na zakupy. 22 czerwca w Centrum Handlowym Jantar w Słupsku, 50 pierwszych pań będzie mogło walczyć o cenne nagrody.

fot. sxc.hu

A walczyć jest o co. Za zajęcie pierwszego miejsca jest bon o wartości 1500 zł na zakupowe szaleństwo w czasie Nocy Zakupów, za drugie miejsce jest bon o wartości 1000 zł, a pani, która jako trzecia dobiegnie do mety na zakupy będzie mogła przeznaczyć 500 zł. Kolejne siedem zawodniczek otrzyma bony o wartości 100 zł.

Warunkiem przystąpienia do wyścigu są minimum 6-centymetrowe szpilki na nogach. Ich wysokość będzie mierzona na starcie i mecie. Koturny się nie liczą. Kobiety wprawione w chodzeniu w butach na wysokich obcasach nie powinny mieć dużego problemu z pokonaniem prawie 100 metrowego dystansu w najszerszej alejce CH Jantar.

Gościem specjalnym imprezy jest znany tancerz, choreograf, juror programu telewizyjnego „You can dance” – Michał Piróg.


Opublikowano w: SłupskTwój styl z GKWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz