Makabra na peronie. Chcieli przewieźć zwłoki SKMką

25 maja 2012r. | Drukuj

Do wstrząsających scen doszło wczoraj na peronie dworca kolejowego w Słupsku. Dwóch mężczyzn próbowało wnieść do pociągu wersalkę. W pewnym momencie z jej wnętrza wypadły ludzkie zwłoki.

fot. sxc.hu

Do zdarzenia doszło w czwartek przed południem. Dwóch mężczyzn z trudem próbowało załadować wersalkę do pociągu. Obserwowali ich inni pasażerowie. Gdy stracili panowanie nad meblem i z wnętrza wypadł trup, na stacji wszczęto alarm. Jeden z mężczyzn rzucił się do ucieczki, drugi zszokowany pozostał na miejscu. Obu zatrzymała policja.

Ze wstępnych oględzin wynika, że martwy mężczyzna nie żył już od tygodnia i raczej nikt nie przyczynił się do jego śmierci. Nie wiadomo dlaczego jego zwłoki próbowano przewieźć pociągiem. Mężczyźni nie byli w stanie złożyć zeznań i zostaną przesłuchani dopiero w piątek.


Opublikowano w: PublicystykaSłupskWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz