Przedszkolaki mają zapewnione miejsca do nauki

02 marca 2012r. | Drukuj

W Sopocie dla najmłodszych przygotowanych zostało ok 700 – 720 miejsc w przedszkolach. W 7 samorządowych przedszkolach od września swoją pierwszą edukację rozpoczną dzici z nadmorskiego kurortu.

www.sxc.hu

Od 1 marca br. istnieje możliwość zapisania dzieci w wieku 3 – 6 lat do sopockich przedszkoli samorządowych na rok szkolny 2012/13. Zapisy trwać będą do 16 kwietnia br. Miasto oferuje dla najmłodszych mieszkańców Sopotu ok. 700 – 720 miejsc, w 7 przedszkolach samorządowych. – Należy oczekiwać, iż liczba miejsc w placówkach przedszkolnych, tak jak w latach ubiegłych okaże się wystarczająca i oferta wychowania przedszkolnego spełni oczekiwania mieszkańców Sopotu – zapowiada Anna Dyksińska z biura Prezydenta Sopotu. System rekrutacji odbywać się będzie w formie tradycyjnej. Karty zgłoszeniowe można pobrać bezpośrednio w przedszkolu lub ze strony internetowej placówki.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz