Udawali CBŚ i złapała ich policja

28 listopada 2011r. | Drukuj

Trzej mężczyźni przebrani za funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego dwukrotnie usiłowali napaść na dom w Borzytuchomiu w powiecie bytowskim. Podczas drugiej próby wpadli w policyjną zasadzkę i zostali aresztowani.

fot. Policja

O zatrzymaniu i aresztowaniu napastników poinformowała w poniedziałek Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku. Do próby napadu doszło w miniony czwartek. Trzech mężczyzn – 25- i 29-latek ze Słupska oraz 25-letni mieszkaniec Rumi – ubranych w kamizelki taktyczne z napisami CBŚ oraz kominiarki usiłowało wejść do domu w Borzytuchomiu. Nie udało im się to – przebywająca w budynku kobieta nie otworzyła im drzwi, po czym zawiadomiła od próbie napadu prawdziwych policjantów. Okazało się, że dwaj z napastników są podejrzani o inny napad w Słupsku, gdzie w podobny sposób zaskoczyli rodzinę i zrabowali jej 350 tys. zł. Grozi im do 12 lat więzienia.

fot. Policja


Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz