Śmiertelny wypadek na Kaszubach

12 października 2011r. | Drukuj

Młody mężczyzna zginął w wypadku drogowym koło Bytowa. Jego auto osobowe wjechało pod ciężarówkę przewożącą szkło. Wiele wskazuje na to, że jechał z nadmierną prędkością.

fot. kurierbytowski.com.pl

Do tragicznego wypadku doszło w środę w południe na drodze wojewódzkiej nr 212 między Bytowem i Rekowem.  21-letni kierowca skody Felicji , mieszkaniec gminy Bytów, stracił na zakręcie panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas i czołowo zderzył się z ciężarówką. Kierowca osobowego samochodu poniósł śmierć na miejscu. Do szpitala trafił 43-letni pasażer samochodu ciężarowego, który przewrócił się na bok, zaś kierowcy olbrzymiego renault nic się nie stało. Z ciężarówki, która całkowicie zatarasowała drogę,  wysypało się szkło. Droga wojewódzka na tym odcinku była nieprzejezdna przez kilka godzin. Dopiero ok. godz. 16 udało się uruchomić ruch na tej trasie.


Opublikowano w: BytówWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz