2 tys. złotych i zakaz stadionowy za picie

25 sierpnia 2011r. | Drukuj

Gdańscy policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który został przyłapany przez ochronę, gdy podczas meczu Lechii Gdańsk i ŁKS Łódź na trybunach spożywał alkohol.

fot. KWP

W poniedziałek na gdańskim stadionie w trakcie meczu Lechii Gdańsk i ŁKS Łódź, operator monitoringu zauważył, że jeden z kibiców siedzących na trybunach spożywa alkohol i pali papierosa. Na to zachowanie zareagowali pracownicy ochrony, którzy zatrzymali 34-letniego gdańszczanina i przekazali w ręce policji. Mężczyzna miał 2,4 promila alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze z Nowego Portu przedstawili mu zarzut wniesienia i spożywania alkoholu oraz palenia papierosów na terenie stadionu. Wczoraj Sąd Rejonowy w Gdańsku ukarał 34-latka karą grzywny w wysokości 2 tys. zł. Ponadto funkcjonariusze będą wnioskować o zastosowanie wobec niego zakazu klubowego.


Opublikowano w: TrójmiastoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz