czwartek, 8 czerwca, 2023
Strona główna Tagi życzenia świąteczne

Tag: życzenia świąteczne

Życzeń czas

Tym razem będzie nie o polityce, nie o gospodarce, nie o absurdach dnia codziennego, nie o Smoleńsku i losie wraka samolotu, nie o życiu partyjnym, nie o finansach publicznych, nie o Unii Europejskiej i jej perspektywach. Powód prozaiczny. Nadchodzą kolejne Święta i kolejny Nowy Rok. A wraz z nimi płynące wartkim strumieniem życzenia.

Ambasador życzy nam Wesołych Świąt. Ale jak dowcipnie!

Ambasador USA Stephen Mull oraz amerykańscy i polscy pracownicy ambasady Stanów Zjednoczonych w Warszawie życzą Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Takiej treści życzenia pojawiły się na YouTube. W ciągu dwóch dni obejrzało to 120 tysięcy ludzi. Koniecznie zobaczcie!

Wesołych Świąt! Gòdowéch Swiãt!

Chociaż w tym roku święta na Pomorzu nie będą białe, zadbajmy aby były jak najbardziej rodzinne i radosne. Redakcja portalu Gazeta Kaszubska życzy wszystkim czytelnikom oraz współpracownikom wymarzonych Świąt, dużo odpoczynku i smacznych potraw na stole. Gòdowéch Swiãt!
2,137FaniLubię
304ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Z Gdańska do Kartuz i Kościerzyny pociągiem hybrydowym. Samorząd województwa kupi...

Prawie 128 mln zł kosztować będą cztery dwunapędowe pociągi, które zakupi samorząd województwa pomorskiego. Napęd elektryczny i spalinowy pozwoli na łatwiejszą podróż i wyeliminuje...