środa, 29 listopada, 2023
Strona główna Tagi śnieżyce

Tag: śnieżyce

Śnieżyca utrudnia życie. Na drogach bardzo ślisko

Fatalne warunki na drogach powiatów słupskiego i lęborskiego. Kierowcy skarżą się na nie odśnieżone główne trasy - jest ślisko i niebezpiecznie. Było kilkanaście kolizji, autobusy miejskie i PKS są opóźnione.

Bedą śnieżyce i bardzo ślisko na drogach

Synoptycy ostrzegają przed gwałtownym załamaniem pogody. Z prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej wynika, że w nocy z wtorku na środę nad Polską znajdzie się ciepły front atmosferyczny. Na drogach będzie ślisko!

Bornholm odcięty!

Władze wyspy Bornholm ogłosiły stan wyjątkowy i poprosiły o pomoc rząd duński. Wyspa jest zasypana śniegiem i skuta lodem. Drogi są nieprzejezdne, a w wielu domach brakuje opału i pożywienia.

Odwołane lekcje

Z powodu śnieżyc i bardzo trudnych warunków na drogach w czterech gminach powiatu słupskiego odwołano dziś zajęcia w szkołach.

Zimowy paraliż

Droga krajowa nr 6 zablokowana, kilkadziesiąt miejscowości na Pomorzu środkowym jest odciętych od świata, w okolicach Potęgowa stanęły w zaspach pociągi, PKS zawiesił kursy autobusów. Wielu kierowców utknęło w zaspach. W gm. Ustka zebrał się sztab kryzysowy.
2,137FaniLubię
303ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Fot. Karol Stańczak

Rozpoczął się 763. Jarmark św. Dominika

Przez trzy tygodnie miastem rządzić będą kupcy i artyści. W Śródmieściu Gdańska staną setki kramów i stoisk gastronomicznych. Na odwiedzających będzie czekała też Uliczka...