piątek, 19 sierpnia, 2022
Strona główna Tagi Metoda na wnuczka

Tag: metoda na wnuczka

Metodą na „wnuczka” wyłudził 40 tysięcy. Policja: uwaga na fałszywych krewnych!

Policja przestrzega mieszkańców Słupska i powiatu słupskiego przed oszustami wyłudzającymi pieniądze metodą na "wnuczka", "krewnego" lub "funkcjonariusza". Wczoraj dwie mieszkanki Słupska stały się ofiarą tego typu przestępców.

Metoda „na wnuczka” wciąż na topie

Oszuści posługujący się metodą "na wnuczka" są cały czas aktywni. Policja przestrzega i informuje, aby zwracać szczególną uwagę na telefony, których treść dotyczy "nagłych tarapatów finansowych" najmłodszych członków rodziny bądź znajomych.

W Lęborku okradają „na wnuczka”. Policja prosi o czujność

Również w Lęborku mamy do czynienia z okradaniem ludzi starszych tzw. metodą "na wnuczka". Lęborska policja przestrzega przed niebezpieczeństwem i prosi o czujność.

Komunikat policji. Ważne szczególnie dla osób starszych

Komenda Powiatowa Policji w Pucku przestrzega przed oszustami. W przeciągu ostatniego tygodnia odnotowanych zostało 5 przypadków usiłowania wyłudzenia pieniędzy metodą na tzw. „wnuczka”. Policja w Pucku wydała w tej sprawie komunikat.

Emeryci poznają sztuczki oszustów

Słupscy emeryci przechodzą specjalne szkolenie jak nie dać się zwieść oszustom. W zajęciach zorganizowanych przez opiekę społeczną i policję bierze udział kilkaset osób w podeszłym wieku.
2,137FaniLubię
305ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Pomorski gryf w nowej odsłonie

Nowocześniejszy, bardziej graficzny, pełen przestrzeni  i światła – tak wygląda nowy logotyp województwa pomorskiego. Przygotowana przez ASP księga identyfikacji wizualnej oparta jest na herbie...