sobota, 13 kwietnia, 2024
Strona główna Tagi Małgorzata Dwulit

Tag: Małgorzata Dwulit

Monodram „Malowane” w słupskim teatrze. Darmowe wejściówki!

W sobotę 15 lutego o godz. 18.00 zapraszamy do Teatru Rondo na specjalny pokaz monodramu „Malowane”, w wykonaniu Małgorzaty Dwulit. Spektakl, wyreżyserowany przez Katarzynę Sygotowicz-Sierosławską, opowiada o dramatycznych losach młodej radzieckiej żołnierki z czasów Wielkiej Wojny Ojczyźnianej.

Spektakl kuglarski w słupskim teatrze

W sobotę 7 grudnia o godz. 12.00 w Teatrze Rondo doświadczymy sporej dawki teatru, a także kuglarstwa w przedstawieniu "Magiczny cyrk". Spektakl jest pokazem finałowym Projektu „Kuglarskie talenty” nagrodzonego w Konkursie Grantowym „Pracownia talentów” w ramach realizacji Programu Społecznego Fundacji „Tesco Dzieciom”.

Premiera monodramu „Malowane”

Już 11 października o godz. 19.00, swoją premierę w Teatrze Rondo będzie miał spektakl "Malowane", wyreżyserowany przez Katarzynę Sygitowicz-Sierosławską w wykonaniu Małgorzaty Dwulit. Aktorka wcieli się w postać młodej radzieckiej żołnierki z czasów Wielkiej Wojny Ojczyźnianej.

Oklaski! Wielki sukces słupskiej aktorki

Na zakończonym w sobotę Finale Turnieju Teatrów Jednego Aktora 58. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego wielki sukces odniosła młoda aktorka ze słupskiego Teatru Rondo – Małgorzata Dwulit.
2,137FaniLubię
303ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Trzecie wydanie „Felix Cassubia”. Świąteczna płyta z kolędami kaszubskimi

„Felix Cassubia” - zbiór najpiękniejszych kolęd w nowej odsłonie. Właśnie ukazało się trzecie wydanie najpiękniejszych, profesjonalnie zaaranżowanych i nagranych w Studiu im. Czesława Niemena...