Ogromne zainteresowanie „Polskimi krzyżowcami” w słupskiej Herbaciarni

16 listopada 2017r. | Drukuj

Wczoraj o godz. 17.00 w Herbaciarni w Spichlerzu odbyło się spotkanie autorskie z prof. Agnieszką Teterycz-Puzio z Instytutu Historii i Politologii Akademii Pomorskiej w Słupsku, które dotyczyło jej najnowszej książki pt. „Polscy krzyżowcy”. Spotkanie zostało zorganizowane przez Koło Naukowe Historyków Akademii Pomorskiej, Instytut Historii i Politologii AP, Miejską Bibliotekę Publiczną w Słupsku oraz Herbaciarnię w Spichlerzu Richtera.

Fot. GK

Spotkanie spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem. Pani profesor przybliżyła przybyłym sympatykom historii tematykę podróży Polaków (i nie tylko!) do Ziemi Świętej. Więcej na temat samej książki mogą dowiedzieć się Państwo czytając wywiad z prof. Agnieszką Teterycz-Puzio, który ukazał się na naszym portalu 6 listopada br.: WYWIAD.

Po prezentacji książki nadszedł czas na dyskusję, a po niej Pani profesor chętnie podpisywała swoją publikację.

Gazeta Kaszubska była patronem medialnym ww. wydarzenia.

Fot. GK


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Jolanta pisze:

    Spotkanie było bardzo interesujące. Opowieść o polskich krzyżowcach bardzo rozbudziła moją wyobraźnię o przebytych przez nich wyprawach. Poczułam się tak jakbym uczestniczyła w jednej z nich. Podczas tej literackiej podróży kupiłam sobie pamiątkę- książkę, którą przeczytałam jednym tchem. Polecam.

Dodaj komentarz