Fot. GK

Wczoraj o godz. 17.00 w Herbaciarni w Spichlerzu odbyło się spotkanie autorskie z prof. Agnieszką Teterycz-Puzio z Instytutu Historii i Politologii Akademii Pomorskiej w Słupsku, które dotyczyło jej najnowszej książki pt. „Polscy krzyżowcy”. Spotkanie zostało zorganizowane przez Koło Naukowe Historyków Akademii Pomorskiej, Instytut Historii i Politologii AP, Miejską Bibliotekę Publiczną w Słupsku oraz Herbaciarnię w Spichlerzu Richtera.

Fot. GK

Spotkanie spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem. Pani profesor przybliżyła przybyłym sympatykom historii tematykę podróży Polaków (i nie tylko!) do Ziemi Świętej. Więcej na temat samej książki mogą dowiedzieć się Państwo czytając wywiad z prof. Agnieszką Teterycz-Puzio, który ukazał się na naszym portalu 6 listopada br.: WYWIAD.

Po prezentacji książki nadszedł czas na dyskusję, a po niej Pani profesor chętnie podpisywała swoją publikację.

Gazeta Kaszubska była patronem medialnym ww. wydarzenia.

Fot. GK

1 KOMENTARZ

  1. Spotkanie było bardzo interesujące. Opowieść o polskich krzyżowcach bardzo rozbudziła moją wyobraźnię o przebytych przez nich wyprawach. Poczułam się tak jakbym uczestniczyła w jednej z nich. Podczas tej literackiej podróży kupiłam sobie pamiątkę- książkę, którą przeczytałam jednym tchem. Polecam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.