fot. Policja

Policjanci z Pucka zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali prawie 4 tysiące porcji narkotyków.  Obaj dilerzy zostali aresztowani. Wartość narkotyków szacowana jest na około 20 tys. zł.

fot. Policja

 

fot. Policja

Policjanci z wydziału kryminalnego puckiej komendy zatrzymali 24-letniego pucczanina pod zarzutem posiadania narkotyków. Na terenie gm. Puck w okolicach Łebcza mundurowi zabezpieczyli zakopane w polu narkotyki: prawie 0,5 kg marihuany, niespełna 100 g amfetaminy i ponad 100 g haszyszu. Łącznie to ponad 3,7 tys. porcji środków odurzających, których wartość szacowana jest na około 20 tys. złotych. 24-latek trafił w ręce mundurowych podczas przeszukania pomieszczeń sezonowego baru we Władysławowie.  Policjanci zabezpieczyli narkotyki  i wagę elektroniczną. Tego samego dnia policjanci zatrzymali drugiego mężczyznę. To 19-letni mieszkaniec gm. Puck.  Obaj trafili na trzy miesiące do aresztu. – Sprawa jest rozwojowa, a śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Pucku – mówią policjanci z Pucka.  Posiadanie znacznej ilości środków odurzających zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

1 KOMENTARZ

  1. Problem narkotyków w puckich szkołach istnieje od dawna, szkoda,że nauczyciele chowają glowy w piasek. No bo po co robic sobie kłopot, tym bardziej ,że nie wszyscy rodzice uwierzą ,wolą magię mądrych i dobrych dzieci.Można mowic wiele o mentalnosci dzieci -świętych krów ,szczegolnie wychowanych w rynkowych slamsach, które były i są siedliskiem puckiej przestępczosci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.