opis / fot. KPP Kartuzy

Właściciel hurtowni w Sierakowicach wyznaczył nagrodę w wysokości 10 tys. zł dla osoby, która pomoże w ujęciu rabusiów. Dwaj młodzi mężczyźni kilka dni temu napadli na sierakowicką hurtownię i zrabowali 400 tys. zł.

Właściciel Przedsiębiorstwa Instalacyjno-Sanitarno-Remontowego M. Skibiński w Sierakowicach wyznaczył nagrodę 10 tys. zł dla osoby, która przyczyni się do ujęcia sprawców napadu. Do zdarzenia doszło  1 października przed godz. 14. Napastnicy  sterroryzowali właściciela, po czym z kasy firmy zabrali 400 tys. zł przeznaczone na wypłaty. Kartuska policja ma portrety pamięciowe napastników. Było ich dwóch, w wieku 20-25 lat, nie byli zamaskowani.

Portrety pamięciowe sprawców. / KPP Kartuzy

– Osoby rozpoznające mężczyzn z portretów, lub mające informacje na ich temat, proszone są o kontakt z kartuską policją – apeluje Jarosława Krefta, rzecznik KPP w Kartuzach.

Jak informuje rzecznik prasowy kartuskiej policji, portrety pamięciowe sprawców napadu sporządzono na podstawie zeznań świadków. Osoby rozpoznające mężczyzn z portretów, lub posiadające  informacje powinny skontaktować się  z kartuską policją pod nr tel. 58 685 21 18 lub pod nr 997.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.