mat. prasowe

Wkrótce rozpocznie się drugi etap projektu „Wakacyjny Staż 2015”. W tym roku 84 fundatorów staży przygotowało w swoich firmach 380 miejsc stażowych, czyli aż o 60 więcej niż w ubiegłej edycji. Od 13 kwietnia rozpoczyna się nabór chętnych.

mat. prasowe
mat. prasowe

Jak w latach ubiegłych, również i w tym roku przekrój oferowanych stanowisk jest bardzo szeroki. Staże oferują firmy z branży informatycznej, stoczniowej, reklamowej, telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej, kancelarie prawne, banki, hotele,  firmy developerskie, Urząd Miejski w Gdańsku, media i wiele innych.

Wkrótce na gdańskich uczelniach wyższych, głównie w Biurach Karier, pojawią się plakaty zachęcające studentów do udziału w akcji. Przypominamy, że na staż mogą zgłaszać się studenci i absolwenci uczelni wyższych, którzy ukończyli studia nie później niż 2 lata przed zgłoszeniem.

Staże w ramach akcji trwają minimum miesiąc – w okresie od lipca do końca września. Ich termin ustala się indywidualnie z fundatorem stażu. Wynagrodzenie za miesiąc pracy wynosi min. 1100 zł brutto.

Akcja „Wakacyjny Staż” organizowana jest w Gdańsku po raz trzynasty. Poprzez staże i praktyki Miasto wspólnie z przedsiębiorcami pomaga studentom i absolwentom wyższych uczelni w zdobyciu nowych umiejętności oraz ułatwia im wejście na rynek pracy.

Pełna lista ofert stażowych jest już dostępna na stronie: http://wakacyjnystaz.gdansk.gda.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.