fot. WSAiB

Ochrona Danych Osobowych i Informacji Niejawnych to nowy kierunek studiów podyplomowych uruchamianych przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni w porozumieniu z GIODO (Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych).

fot. WSAiB
fot. WSAiB

Porozumienie, które zostanie podpisane przez Ministra Andrzeja Lewińskiego, Zastępcę Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych i prof. zw. dr. hab. Jerzego Młynarczyka, Rektora WSAiB, dotyczyć będzie, m.in. wspólnej działalności naukowo-badawczej, wydawniczej i organizacyjnej. Dzięki porozumieniu słuchacze studiów będą mieli okazję zdobyć najbardziej aktualną wiedzę z zakresu ochrony danych osobowych i informacji niejawnych, uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez ekspertów-praktyków.

Studia podyplomowe na kierunku Ochrona Danych Osobowych i Informacji Niejawnych skierowane są do osób planujących zatrudnienie lub już pracujących w pionach ochrony danych osobowych i informacji niejawnych, a także do osób odpowiedzialnych za politykę bezpieczeństwa w przedsiębiorstwach prywatnych lub instytucjach rządowych i samorządowych. Praktyczny wymiar studiów odzwierciedla program zajęć, przygotowany we współpracy z GIODO.

Uczelnia im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni prowadzi obecnie 17 kierunków studiów podyplomowych. Szczegółowych informacji o studiach udziela Dział Studiów Podyplomowych, Szkoleń i Kursów tel.  58 660 74 29, e-mail: podyplomowe@wsaib.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.