Łukasz Jarosiewicz, zawodnik, który podczas rundy jesiennej grał dla czwartoligowego Pomorza Potęgowo zmienia barwy klubowe. Jego nowym pracodawcą został pierwszoligowy Kolejarz Stróże, który po pierwszej części sezonu plasuje się na 15. miejscu na zapleczu ekstraklasy.

Piłkarze z niewielkiej miejscowości spod Nowego Sącza są tegorocznym beniaminkiem pierwszej ligi i ich głównym celem jest utrzymanie zespołu w tej klasie rozgrywkowej. Pomóc ma im w tym Jarosiewicz, który przymierzany jest do gry w środku pola.

Trenerem Kolejarza jest Marek Motyka, który poznał się na talencie Łukasza przed kilkoma laty podczas jego gry w stołecznej Polonii. Zmiana klubu przez zawodnika pochodzącego z Ustki osłabiła znacznie siłę walczącego o awans do trzeciej ligi zespołu Pomorza, jednak mamy nadzieje, że znajdą się godni następcy Łukasza i drużyna z Potęgowa na wiosnę będzie prezentowała się równie dobrze co jesienią.

1 KOMENTARZ

  1. mamy nadzieję ze POMORZE wywalczy awans do III ligi. Dobra praca trenera i zaangażowania piłkarzy na pewno zaowocuje :) wiosna będzie zdecydowanie cięższa aniżeli jesień ale….. boisko zweryfikuje wszystko…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.