fot. Beata Grądzka

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przyszpitalnymi nr 9 w Słupsku zaprasza do wzięcia udziału w XIX Festiwalu Piosenki Marynistycznej „Łajba 2015” oraz w towarzyszącym mu XIV Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarskim o „Laur Słupskich Kotwic” i XVII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Łajba 2015” o tematyce morskiej i marynistycznej. Festiwalowi patronuje po raz trzeci senator Kazimierz Kleina oraz Gazeta Kaszubska.

fot. Beata Grądzka
fot. Beata Grądzka

Festiwal odbędzie się 28 marca w Słupskim Inkubatorze Technologicznym przy ul. Portowej 13B. Podczas finału wręczone zostaną również nagrody przyznane laureatom XIV Ogólnopolskiego Konkursu Dziennikarskiego i XVII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego.

– Celem Festiwalu jest kultywowanie i krzewienie tradycji związanych z morzem i marynistyka na terenie Pomorza – mówi Paweł Dajer, dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przyszpitalnymi nr 9. – „Łajba” to przedsięwzięcie na dużą skalę, w które angażuje się wiele instytucji związanych z morzem, a także senator Kleina, który po raz trzeci objął patronatem Festiwal.

Zobacz więcej: Łajba 2014. Moc muzyki szantowej

Zgłoszenia do poszczególnych konkursów należy przesyłać na pobranych ze strony www.sp9.slupsk.pl kartach zgłoszeniowych w nieprzekraczalnym terminie do 27 lutego 2015 na adres organizatora. Na kopercie należy umieścić dopisek: „Łajba 2015 – Festiwal Piosenki”, „Konkurs Plastyczny” lub „Konkurs Dziennikarski”.

W razie jakichkolwiek pytań podajemy także kontakt do Anny Butryn (Festiwal Piosenki Marynistycznej – anna4b@poczta.fm), Jolanty Porady (Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – wicedyrektor@sp9.slupsk.pl) oraz do Iwony Poźniak (Ogólnopolski Konkurs Dziennikarski – iwop0@poczta.onet.pl).

Regulaminy poszczególnych konkursów oraz karty zgłoszeniowe znajdują się na stronie internetowej: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przyszpitalnymi nr 9 w Słupsku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.