fot. Wojciech Pruski

Czwartą zawodową walkę w formule K-1 do 75 kg. stoczył podczas gali Międzynarodowego Pucharu Kaszub pochodzący z Lęborka Karol Kruzel, obecnie zawodnik klubu Duet Gdańsk. Jego przeciwnikiem był mistrz Polski południowej w kickboxingu Karol Wierzejewski.

fot. Wojciech Pruski
fot. Wojciech Pruski

– Podszedłem do tej walki bardzo zdeterminowany, gdyż widziałem już rok temu Wierzejewskiego w konfrontacji z klubowym bardzo utytułowanym kolegą i walka była bardzo wyrównana – relacjonuje Karol Kruzel. – Mimo to już w drugiej rundzie posłałem przeciwnika na deski po uderzeniu z kolana. Ostatecznie zakończyłem walkę przed czasem w 3 rundzie nokautując rywala serią ciosów bokserskich – podsumowuje.

Jak podkreśla zawodnik, w odniesieniu sukcesu ważne jest dla niego wsparcie w trakcie i przed pojedynkiem. – Na walce wspierała mnie liczna grupa osób z Lęborka, za co bardzo dziękuje.A w przygotowaniach do walki dziękuję za pomoc firmie Variosteel oraz trenerom i kolegom klubu Duet Gdańsk – mówi Kruzel.

Po dwóch tygodniach roztrenowania Karol Kruzel wróci do pełnego planu treningowego. Kolejną walkę zawodową stoczy najprawdopodobniej w maju w Gdańsku.

Galeria

fot. Wojciech Pruski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.