sobota, 20 kwietnia, 2024
Strona główna Tagi Karol Kruzel

Tag: Karol Kruzel

Karol Kruzel wicemistrzem Polski w kickboxingu

W dniach 13-15 lutego w Kartuzach odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu. Na zawodach stawiło się ponad 300 zawodników z całego kraju, wśród nich czołowi fighterzy z Polski. W kategorii 74kg seniorów sukces odniósł lęborczanin Karol Kruzel.

Karol Kruzel wygrywa czwartą walkę zawodową

Czwartą zawodową walkę w formule K-1 do 75 kg. stoczył podczas gali Międzynarodowego Pucharu Kaszub pochodzący z Lęborka Karol Kruzel, obecnie zawodnik klubu Duet Gdańsk. Jego przeciwnikiem był mistrz Polski południowej w kickboxingu Karol Wierzejewski.

Kruzel znów wygrywa! Zwycięstwo na gali BAT&BOWKE Duet 4Fight Night

Lęborczanin Karol Kruzel kontynuuje pomyślną passę zwycięstw w ringu. 31 maja w Hali Widowiskowo - Sportowej AWFiS Gdańsk podczas gali BAT&BOWKE Duet 4Fight Night wygrał trzecią w swojej karierze zawodową walkę w formule K1.

Lęborczanin wywalczył tytuł Mistrza Polski w kickboxingu

Niemal setka zawodników rywalizowała podczas Mistrzostw Polski Młodzieżowców w Kickboxingu, które odbyły się na nowo otwartej hali sportowej w Kiełpinie. Najwyższe trofeum w kategorii wagowej do 74 kg zdobył lęborczanin Karol Kruzel.

Kruzel wygrywa drugą walkę zawodową w Pucharze Kaszub

W Kartuzach odbyła się kolejna gala zawodowa sportów walki z serii 4Fight Night, będąc jednocześnie zawodami w ramach Pucharu Kaszub. Zawodnicy zmierzy się w pojedynkach w formule K1 i MMA. Wśród zwycięzców znalazł się lęborczanin Karol Kruzel.

Lęborczanin Karol Kruzel został wicemistrzem Polski w kickboxingu

W dniach 11 – 13 października w Kartuzach odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Kickboxingu w formule kick-light. Świetną formę zaprezentował lęborczanin Karol Kruzel, który w obleganej kategorii 74 kg zdobył wicemistrzostwo Polski.

Zwycięstwo lęborczanina w zawodowej gali sztuk walki

Lęborczanin Karol Kruzel świetnie zaprezentował się podczas sobotniej, czwartej edycji gali Duet 4Fight Night, która odbyła się w Bytowie. W kategorii do 75kg zwyciężył na punkty swoją pierwszą zawodową walkę w formule K1.