sxc.hu

Już 26 lipca w Łebie rozpocznie się kolejna edycja „Lata z książką”. Dla miłośników czytania, zarówno tych starszych jak i młodszych przygotowano wiele atrakcji.

sxc.hu
sxc.hu

Po sukcesie pierwszej edycji „Lata z książką”, które odbyło się w sierpniu 2012 roku zadecydowano o kontynuacji organizacji tego wydarzenia. Ze względu na duże zainteresowanie eventem w 2013 roku wydarzenie trwało już nie weekend, a cały tydzień. Tym razem „Lato z książką” odwiedzi aż trzy wakacyjne kurorty: Łebę, Mikołajki i Szczyrk.

Do udziału w tegorocznej edycji ponownie zaproszona została Grupa Wydawnicza Publicat, która wspólnie z Wydawnictwem Zysk i S-ka przedstawi swoich najlepszych autorów i  ich dzieła oraz zadba o to, by każdy znalazł coś dla siebie.

W III edycji „Lata z książką” weźmie udział blisko 50 gości! Wśród nich znajdują się takie osoby jak: Maria Czubaszek, Bogdan Rymanowski, Małgorzata Kalicińska, Wojciech Cejrowski, Elżbieta Cherezińska, Cezary Gmyz, Sławomir Cenckiewicz czy Krzysztof Skiba. Najmłodszych powinna ucieszyć informacja o obecności samego Pana Pierdziołki i słonia Elmera, a i dla dorosłych przewidziane są liczne atrakcje.

Poniżej program „Lata z książką”:

Program

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.