mat. prasowe

Wczoraj sieć sklepów Biedronka rozpoczęła stopniowe wdrażanie płatności za pomocą kart. Obecnie transakcje są akceptowane w ponad 330 sklepach. Do końca lipca ta forma płatności ma być dostępna we wszystkich placówkach sieci.

mat. prasowe
mat. prasowe

Biedronka ogłosiła, że po pomyślnie przeprowadzonych testach z udziałem klientów w 9 sklepach Biedronka zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie i Poznaniu rozpoczęło się sukcesywne udostępnianie usługi w pełnej funkcjonalności. W najbliższych tygodniach nastąpi włączanie kolejnych placówek do puli sklepów umożliwiających płatności za pomocą kart płatniczych.

Sklepy w których będzie można płacić kartą będą oznaczone za pomocą naklejki na drzwiach wejściowych oraz za pomocą materiałów informacyjnych wewnątrz placówki. Będzie można również sprawdzić na oficjalnej stronie internetowej Biedronki czy konkretny sklep akceptuje płatność za pomocą kart.

Bankiem odpowiadającym za płatności bezgotówkowe za pomocą kart płatniczych w sieci Biedronka jest Bank Pekao S.A. Klienci mogą dokonywać płatności kartami w sklepach Biedronka każdą kartą dowolnego banku, działającą w systemach kart płatniczych VISA lub MasterCard.

Do tej pory w Biedronkach za zakupy przeważająca część klientów płaciła gotówką. Alternatywą była płatność za pomocą aplikacji telefonicznej (płatności mobilne). Możliwość dokonywania płatności za pomocą kart stanowić będzie uzupełnienie dotychczasowych dostępnych form płatności w sklepach Biedronka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.