archiwum

Już za kilka dni najmłodsi będą obchodzili swoje święto. Co na Dzień Dziecka przygotowały poszczególne miejscowości? Atrakcji jest mnóstwo. Gdzie Ty wybierzesz się ze swoją pociechą?

archiwum
archiwum

LĘBORK

30 maja na Placu Pokoju w Lęborku zabawa rozpocznie się o godzinie 14.30.

Program:
14.30 – Zabawy dla dzieci z Neptunem
15.10 – Konkursy sprawnościowe dla dzieci przygotowane przez Państwową Straż Pożarną w Lęborku
15.15 – Występ zespołu „Lãbòrsczi Słunëszka”  z Społecznej Językowej Szkoły Podstawowej w Lęborku
15.30 – Konkurs dla dzieci „Lębork na Kaszubach”
15.35 – Grupy taneczne z Lęborskiego Studia Tańca „BRAVO”
16.00 – Zabawy z Neptunem cd.
16.30 – Grupy taneczne z Powiatowego Ogniska Artystycznego w Lęborku
17.00 – Zespół taneczny z Zespołu Szkół w Leśnicach
17.15 – Konkurs dla dzieci „Kaszuby w Lęborku”
17.20 – Czary mary, hokus pokus czyli pokaz magii dla dzieci w wykonaniu Duo Paulo – cz.I
18.00 – Grupy taneczne LUZ, LUZ II oraz LUZIK z Młodzieżowego Domu Kultury w Lęborku
18.30 – MAGICSHOW w wykonaniu Duo Paulo – cz.II
19.15 – Grupa akrobatyczna „UNDERGRAVITY” z Młodzieżowego Domu Kultury w Lęborku
19.30 – Zespół bębniarzy „SLAP” oraz solistyki z zespołu DŻEMIK z Młodzieżowego Domu Kultury w Lęborku

Ponadto:  nieodpłatnie atrakcje znajdujące się w pobliżu sceny, tzw. zamki dmuchane, zjeżdżalnia, suchy basen z piłeczkami, eurobangy, pokazy wozów strażackich, konkursy sprawnościowe dla dzieci organizowane przez Państwową Straż Pożarną w Lęborku, zabawy i stoiska przygotowane przez Młodzieżową Radę Miasta Lęborka.

Natomiast od godziny 15.00 do 17.30 na orliku przy Placu Piastowskim odbędzie się Dzień Dziecka z Pogonią Lębork. Tu będzie można wziąć udział w konkurencjach sportowych z nagrodami (piłka nożna, koszykówka) oraz obejrzeć treningi pokazowe drużyn piłkarskich. Ponadto: zamek do skakania, malowanie twarzy, tańce, śpiewy, słodkości i inne atrakcje.

Również lęborskie kino przygotowało specjalną ofertę dla najmłodszych na cały weekend od 30 maja do 1 czerwca. Będzie można obejrzeć takie produkcje jak: „Listonosz Pat i wielki świat”, „Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki”, „Violetta: Koncert” oraz „Rio 2”.

ŁEBA

W Łebie na placu kościelnym parafii Wniebowzięcia NMP, Dzień Dziecka 1 czerwca rozpocznie się o godzinie 14.00. W programie festynu m.in. występy przedszkolaków z Ochronki Sióstr Służebniczek N.M.P. w Łebie, bajka pt. „Pchła Szachrajka” w wykonaniu młodzieży, wioska Bractwa Rycerskiego spod Nordowej Gwiazdy. Ponadto zaplanowano inne atrakcje takie jak: gry i zabawy, zwierzęce safari na kółkach, przejażdżki na kucyku, motocyklach i kolejką, trampolina oraz malowanie twarzy.

Dla dzieci do 16 roku życia koło PZW w Łebie organizuje natomiast zawody wędkarskie. Początek o godzinie 9.00 nad kanałem Chełst. Na zawodników czekają liczne wartościowe nagrody.

WICKO

1 czerwca przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Wicku odbędzie się Wielkie Grillowanie z okazji Dnia Dziecka. W godzinach od 13.00 do 17.00 wspólnemu grillowaniu towarzyszyć będą konkurencje rodzinne i sportowe dla dzieci i rodziców, zabawy dla dzieci z animatorami ANIMAX, malowanie twarzy, karaoke, dmuchańce, modelowanie balonów oraz wielkie bańki mydlane.

CEWICE

W Gminnym Centrum Kultury w Cewicach 1 czerwca dzieci będą mogły rozpocząć ten szczególny dzień od wspólnego obejrzenia „Epoki lodowcowej 4”, której emisja zaplanowana jest od godziny 11.30. Następnie odbędzie się pokaz iluzji Magic Show. Kolejnymi atrakcjami są: salon bajkowego makijażu, gry, zabawy, konkursy, tort, spektakl na pograniczu teatru i cyrku, przedstawienie kukiełkowe „Jaś i Małgosia”. Dzień zakończy kino dla starszaka czyli film animowany „Krudowie”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.