Soliści zespołu, który prowadzi Elżbieta Mart, to nauczyciele miejscowego gimnazjum, przedsiębiorcy, lekarz weterynarii, pracownicy administracyjni – w sumie 9 osób.

Jestem pełna podziwu dla tych, którzy chcą lub jak to niektórzy powiadają chce im się jeszcze.

Piękne stroje, piękna oprawa choreograficzna, i wielki temperament naszych rodzimych artystów sprawił, iż owację na zakończenie odbyły się na stojąco.

Wszystko to za sprawą jednego telefonu, mojego do Janeczki Madejowskiej – dyrektorki gimnazjum i zarazem członkini zespołu – robimy recital, no możemy ….I poleciało!

Z jakim wielkim sukcesem!

Wiele osób zaangażowało się w to przedsięwzięcia, bo przecież to również nagłośnienie, przywiezienie i odwiezienie sprzętu, zrobienie dobrej atmosfery, plakaty, zaproszenia.

Jak ja to mówię – dla tych chwil warto żyć!

I taki smaczek, nasi wczasowicze po wyjściu z kina pytali, cyt „skąd wzięliście taki zespół, z jakiego miasta?”.

Takie perełki są wśród nas, ludzie którym się chce, zawsze o tym piszę w moich artykułach, to oni tworzą klimat, są zaangażowani po prostu to kochają.

Powinniśmy ich wspierać i doceniać, wystarczy proste słowo dziękuje. To oni tworzą atmosferę danej miejscowości, to oni kochają być razem, bo przecież próba, zajęcia to karkołomny wysiłek, godziny ćwiczeń, ale co najważniejsze w tym wszystkim to poznanie drugiej osoby, przyjaźnie, fajne spędzenie czasu.

Mieliśmy ten niebywały zaszczyt, jako Lokalna Organizacja Turystyczna „Łeba – Błękitna Kraina” być organizatorami tego wydarzenia i cieszę się, że w tak przyjaznej atmosferze pokazaliśmy publiczności, że w Łebie jest potencjał!

Mamy już plany na przyszłość, i mam wielką nadzieję, że, mimo że różnie jak to w życiu bywa, zawsze będziemy mogli się spotkać tak po prostu.

Pytano mnie na recitalu, z jakiej to okazji to wydarzenie, odpowiedziałam z okazji bycia razem!

Ewa Horanin

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.