fot. pogon.lebork.pl

23 piłkarzy uczestniczyło w pierwszym w 2014 roku treningu drużyny seniorów Pogoni Lębork. Dla większości zawodników była to pierwsza okazja wejścia na nowe sztuczne boisko.

fot. pogon.lebork.pl
fot. pogon.lebork.pl

Mimo kilkustopniowego mrozu humory dopisywały wszystkim. Na zajęciach pojawili się nasi nowi zawodnicy: Piotr Łapigrowski, Wojciech Musuła, oraz powracający po półrocznej przerwie w grze Mateusz Stankiewicz.

– Dziś po rozgrzewce trenowaliśmy w formie obwodu stacyjnego siłę, a potem wytrzymałość, wszystko z piłkami – objaśnia pierwsze zajęcia trener Sobiesław Przybylski. Drużyna przez następne dwa miesiące trenować będzie trzy razy w tygodniu (poniedziałek, wtorek i czwartek) plus mecze sparingowe w soboty i czasem w środy.

W sobotę 25 stycznia odbędą dwa mecze kontrolne. Najpierw o godz. 11 seniorzy zmierzą się z drużyną juniorów starszych Pogoni, a o 13 Pogoń rozegra sparing z trzecią drużyną III ligi Bałtyckiej Lechią II Gdańsk. Szeroka kadra juniorów oraz seniorów, a także planowana obecność testowanych zawodników umożliwiają takie rozwiązanie.

Pogoniści wszystkie gry kontrolne rozegrają w Lęborku. Najciekawiej zapowiadają się mecze z trzecioligowcami: Lechią II i  Pomorzem Potęgowo, czwartoligowym KS Chwaszczyno oraz liderami gdańskiej i słupskiej V ligi tj. Jaguarem Kokoszki i  Jantarem Ustka. Start rozgrywek ligowych 15/16 marca 2014.

Galeria

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.