czwartek, 28 marca, 2024
Strona główna Tagi Iv liga pomorze

Tag: iv liga pomorze

Pogoń zremisowała w Trzebielinie ze Startem Miastko

Z nadziejami na przełamanie do Trzebielina gdzie „domowe” spotkanie rozgrywa Start Miastko jechała drużyna Pogoni Lębork. W ostatnim dziesięcioleciu w konfrontacji Pogoń – Start siedmiokrotnie wygrywali lęborczanie, dodając do bilansu jeden remis. Po sobotnim meczu w statystykach pojawił się drugi remis, bo mecz na neutralnym terenie zakończył się wynikiem 1:1.

Pogoń dopisuje punkty po meczu w Kiełpinie

Kiedyś przed każdym kolejnym meczem eliminacyjnym na Wembley mówiło się, że Polacy muszą przetrzymać pierwszy kwadrans angielskiej nawałnicy, a potem już jakoś będzie. Pogoni w Kiełpinie ta sztuka się nie udała, bo w 7 minucie gospodarze po swojej firmowej akcji, czyli mocnym, długim wyrzucie z autu Żabińskiego i golu Kiełdanowicza objęli prowadzenie.

Pogoń Lębork rozpoczęła przygotowania do wiosny

23 piłkarzy uczestniczyło w pierwszym w 2014 roku treningu drużyny seniorów Pogoni Lębork. Dla większości zawodników była to pierwsza okazja wejścia na nowe sztuczne boisko.

Podsumowanie rundy jesiennej Pogoni Lębork

Drużyna seniorów Pogoni Lębork zakończyła rundę jesienną sezonu 2013/2014 pomorskiej IV ligi. Na półmetku drużyna Sobiesława Przybylskiego zajmuje 11. lokatę, 7 razy wygrała, 2 razy zremisowała i 8 razy przegrała. Pozwoliło to uzbierać 23 punkty. Bilans bramkowy wynosi 32-34.

Pogoń Lębork przegrywa w derbach z Gryfem Słupsk

W emocjonującym spotkaniu, które przyciągnęło na stadion przy ul. Zielonej rekordową w tym sezonie publiczność, Gryf Słupsk pokonał Pogoń Lębork 3:1. Meczu nie obejrzeli kibice z Lęborka, którzy mimo zakazu wejścia na obiekt, przyjechali, aby wspierać swoją drużynę zza płotu. Kibice Gryfa pod koniec spotkania zostali spacyfikowani przed policyjne oddziały prewencji.

Wikęd Luzino wywiózł z Lęborka ligowe punkty

Osłabienia kadrowe Pogoni Lębork okazały się za duże, a dublerzy jeszcze nie gotowi, żeby podjąć walkę i osiągnąć korzystny wynik z będącym na fali beniaminkiem z Luzina. Goście byli drużyną lepszą i po golach Bartłomieja Białobrodzkiego w 10 minucie i pieczętującym wygraną trafieniu Adama Miotka w 78 minucie zasłużenie wywieźli z Kusocińskiego trzy punkty.

W Przodkowie Pogoń Lębork uległa ligowemu faworytowi

Prawdziwą huśtawkę nastrojów fundują nam ostatnio piłkarze Pogoni. Trzeci mecz z kolei z udziałem Pogoni, w którym jedna z drużyn strzela sześć goli. Niestety po raz drugi czynią to rywale. Mecz potwierdził, że obie drużyny mają zupełnie odmienne cele w tym sezonie.

Pogoń Lębork wygrywa tuż przed startem ligi

W przetrzebionym składzie do ostatniego sparingu przed ligą przystąpiła drużyna Sobiesława Przybylskiego. Zabrakło bowiem Ilanza, Gapskiego, Waczkowskiego i Bulczaka oraz tradycyjnie Bartka i Jakuba Żmudzkich, którzy po zagranicznych wojażach mają lada chwila pojawić się w Lęborku. Goście także nie zagrali w optymalnym składzie.

Remis w sparingu Pogoni z Gryfem

Jednobramkowym remisem zakończył się sobotni upalny sparing Pogoni z czwartoligowcami z Gryfa Słupsk. - Na początku meczu byliśmy zdecydowani lepsi, potem był słabszy okres, wtedy po błędzie obrony tracimy też bramkę - relacjonuje mecz trener Sobiesław Przybylski. - W drugiej połowie było już lepiej, to był nasz dobry mecz. -

IV liga Pomorze. Lider cieszy się ze zwycięstwa

Kolejny krok w stronę awansu do III ligi wykonali piłkarze Pomorza Potęgowo. Drużyna Macieja Cieślika pokonała Wietcisę Skarszewy 3:1.