fot. nadesłąne

27 października w Hali Widowiskowo-Sportowej AWFiS w Gdańsku odbył się IV Puchar Pomorza w Karate Tradycyjnym pod patronatem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego, którego organizatorem był Okręgowy Związek Karate Tradycyjnego w Gdyni.

fot. nadesłąne
fot. nadesłąne

W zawodach startowało  278 zawodników z 17 klubów  województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego.

Zawody odbyły się dzięki pomocy Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, a puchary dla najlepszych zawodników zostały ufundowane przez Posła Ziemi Pomorskiej Leszka Millera, Przewodniczącego Rady Wojewódzkiej SLD w Gdańsku, Przewodniczącego Stowarzyszenia „Pokolenia Wybrzeża Gdańskiego”, Przewodniczącego Rady Miejskiej SLD w Gdańsku, Prezesa Okręgu pomorskiego ZNP w Gdańsku, Radę OPZZ Województwa Pomorskiego i Prezesa Pomorsko-Kaszubskiej Spółdzielni Socjalnej „Nadmorska” w Gdyni. Puchar dla najlepszego w tych zawodach  klubu, którym okazał się Toruński Klub Karate Tradycyjnego Kumade, ufundował Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy.

Dekoracji zawodników dokonywali Franciszek Potulski w imieniu Prezydium Rady OPZZ Województwa Pomorskiego, Leszek Bączek w imieniu Prezesa Pomorsko-Kaszubskiej Spółdzielni Socjalnej „Nadmorska” w Gdyni oraz Mirosław Ellwart – członek zarządu PZKT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.