fot. GK

W mieście ostatnimi czasy pojawiło się dużo plakatów, banerów oraz bilbordów związanych z nadchodzącym referendum. Najbardziej jednak uwagę przykuwają bilbordy z wizerunkiem obecnego prezydenta Słupska z jego autentycznymi wypowiedziami. Mieszkańcy Słupska nie kryją, że wypowiedzi włodarza wprowadzają ich w osłupienie.

fot. GK
fot. GK

Bilbordy w Słupsku wiszą od kilku dni, inicjatorem takiej kampanii referendalnej jest stowarzyszenie Nasz Słupsk. Przypomnijmy, w mieście zawiązała się grupa ludzi chcących odwołać obecnego prezydenta, w tej licznej grupie znajdują się przedstawiciele partii politycznych, stowarzyszeń, ale najbardziej uwagę zwracają osoby z otoczenia Macieja Kobylińskiego, którzy z własnych powodów postanowili przeciwstawić się prezydentowi. Do tak licznej grypy zaliczają się byli zastępcy prezydenta, radni oraz wysocy urzędnicy słupskiego magistratu.

Referendum o odwołanie prezydenta miasta Słupska przed upływem kadencji odbędzie się 27 października, aby okazało się skuteczne udział w nim musi wziąć 15 679 uprawnionych do głosowania słupszczan. Na dzień dzisiejszy w Słupsku prawo głosowania posiada 75 830 osób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.